Výsledky st.žiaci

ST. žiaci

Rozpis zápasov v sezóne – 2023/2024

1. kolo (16. 9. 2023) výsledky
domácí hosté
1 STZ TJ Sokol Cífer volno xxxx
2 STZ HC SPORTAcademy N. Zámky A 14:35
2A STZ HC SPORTAcademy N. Zámky B 17:23
3 STZ MHK Piešťany-výměna prostř. HK Agro Topoľčany 24:29
4 STZ ŠK DAC Dun.Středa HKM Šaľa 20:29
5 STZ HBC Trnava Legends Sala 12:47
2. kolo (23. 9. 2023)
domácí hosté
6 STZ volno Legends Sala xxxx
7 STZ HKM Šaľa HBC Trnava 27:13
8 STZ HK Agro Topoľčany ŠK DAC Dun.Středa 45:15
9 STZ N. Zámky A MHK Piešťany 38:22
9A STZ N. Zámky B MHK Piešťany 23:33
10 STZ TJ Sokol Cífer HC SPORTAcademy 37:11
3. kolo (30. 9. 2023)
domácí hosté
11 STZ HC SPORTAcademy volno xxxx
12 STZ MHK Piešťany TJ Sokol Cífer 47:23
13 STZ ŠK DAC Dun.Středa N. Zámky A
13A STZ ŠK DAC Dun.Středa N. Zámky B
14 STZ HBC Trnava HK Agro Topoľčany 15:28
15 STZ Legends Sala HKM Šaľa 32:17
1.sraz TT kraj 7.10.2023
4. kolo (14. 10. 2023)
domácí hosté
16 STZ volno HKM Šaľa xxxx
17 STZ HK Agro Topoľčany Legends Sala 34:24
18 STZ N. Zámky A HBC Trnava 50:20
18A STZ N. Zámky B HBC Trnava 30:11
19 STZ TJ Sokol Cífer ŠK DAC Dun.Středa 18:22
20 STZ HC SPORTAcademy MHK Piešťany 28:42
5. kolo (21. 10. 2023)
domácí hosté
21 STZ MHK Piešťany A volno xxxx
22 STZ ŠK DAC Dun.Středa HC SPORTAcademy 44:8
23 STZ HBC Trnava TJ Sokol Cífer 24:31
24 STZ Legends Sala N. Zámky A 30:35
24A STZ Legends Sala N. Zámky B 37:27
25 STZ HKM Šaľa HK Agro Topoľčany 23:24
6. kolo (28. 10. 2023)
domácí hosté
26 STZ volno HK Agro Topoľčany xxxx
27 STZ N. Zámky A HKM Šaľa 39:18
27A STZ N. Zámky B HKM Šaľa 24:20
28 STZ TJ Sokol Cífer Legends Sala 19:42
29 STZ HC SPORTAcademy HBC Trnava 18:27
30 STZ MHK Piešťany ŠK DAC Dun.Středa 44:21
2.sraz TT kraj 4.11.2023
7. kolo (11. 11. 2023)
domácí hosté
31 STZ ŠK DAC Dun.Středa volno xxxx
32 STZ HBC Trnava MHK Piešťany 21:52
33 STZ Legends Sala HC SPORTAcademy 75:9
34 STZ HKM Šaľa TJ Sokol Cífer 26:14
35 STZ HK Agro Topoľčany N. Zámky A 24:22
35A STZ HK Agro Topoľčany N. Zámky B 44:32
8. kolo (18. 11. 2023)
domácí hosté
36 STZ N.Zámky A N. Zámky B 20:11
37 STZ TJ Sokol Cífer HK Agro Topoľčany 19:32
38 STZ HC SPORTAcademy HKM Šaľa 20:31
39 STZ MHK Piešťany Legends Sala 42:48
40 STZ ŠK DAC Dun.Středa HBC Trnava 31:12
9. kolo (25. 11. 2023)
domácí hosté
41 STZ HBC Trnava volno xxxx
42 STZ Legends Sala ŠK DAC Dun.Středa 55:29
43 STZ HKM Šaľa MHK Piešťany 25:23
44 STZ HK Agro Topoľčany HC SPORTAcademy 45:21
45 STZ N. Zámky A TJ Sokol Cífer 10:0
45 STZ N. Zámky B TJ Sokol Cífer 10:0
3.sraz TT kraj 2.12.2023
zapas TT kraj – BA kraj-NR kraj 9.12.2023

Jaro 2024 – společná soutěž TT a TN a ZA krajů

skupina 1. – 5.místo – „o pohár predsedu TN a ZA kraje“

čj. záp. Kolo Datum Domácí Hosté výsledek
AA1 1. kolo 27.-28.1.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A ***volno*** xxx
AA2 1. kolo 27.-28.1.2024 Piešťany HK Topoľčany
AA3 1. kolo 27.-28.1.2024 MHáK MARTIN A HKM Šála
AA4 1. kolo 27.-28.1.2024 Legends Šál HK KOUPELY BOJNICE 32:27
AA5 1. kolo 27.-28.1.2024 SMF HK ŽILINA TJ Start Nové Zámky A 35:27
AA6 2. kolo 10.-11.2.2024 ***volno*** TJ Start Nové Zámky A xxx
AA7 2. kolo 10.-11.2.2024 HK KOUPELY BOJNICE SMF HK ŽILINA 38:28
AA8 2. kolo 10.-11.2.2024 HKM Šál Legends Šál 21:34
AA9 2. kolo 10.-11.2.2024 Piešťany MHáK MARTIN A 22:38
AA10 2. kolo 10.-11.2.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A HK Topoľčany 26:20
AA11 3. kolo 17.-18.2.2024 HK Topoľčany ***volno*** xxx
AA12 3. kolo 17.-18.2.2024 MHáK MARTIN A MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A 21:28
AA13 3. kolo 17.-18.2.2024 Legends Šál Piešťany 43:34
AA14 3. kolo 17.-18.2.2024 SMF HK ŽILINA HKM Šál 43:27
AA15 3. kolo 17.-18.2.2024 TJ Start Nové Zámky A HK KOUPELY BOJNICE 31:34
AA16 4. kolo 2.-3.3.2024 ***volno*** HK KOUPELY BOJNICE xxx
AA17 4. kolo 2.-3.3.2024 HKM Šála TJ Start Nové Zámky A
AA18 4. kolo 2.-3.3.2024 Piešťany SMF HK ŽILINA
AA19 4. kolo 2.-3.3.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A Legends Šála
AA20 4. kolo 2.-3.3.2024 HK Topoľčany MHáK MARTIN A 26:21
AA21 5. kolo 9.-10.3.2024 MHáK MARTIN A ***volno*** xxx
AA22 5. kolo 9.-10.3.2024 Legends Šála HK Topoľčany 35:24
AA23 5. kolo 9.-10.3.2024 SMF HK ŽILINA MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A
AA24 5. kolo 9.-10.3.2024 Piešťany TJ Start Nové Zámky A 37:49
AA25 5. kolo 9.-10.3.2024 HK KOUPELY BOJNICE HKM Šála
AA26 6. kolo 23.-24.3.2024 ***volno*** HKM Šála xxx
AA27 6. kolo 23.-24.3.2024 Piešťany HK KOUPELY BOJNICE 19:40
AA28 6. kolo 23.-24.3.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A TJ Start Nové Zámky A

39:23

AA29 6. kolo 23.-24.3.2024 HK Topoľčany SMF HK ŽILINA 28:24
AA30 6. kolo 23.-24.3.2024 MHáK MARTIN A Legends Šála 29:35
AA31 7. kolo 13.-14.4.2024 Legends Šála ***volno*** xxx
AA32 7. kolo 13.-14.4.2024 SMF HK ŽILINA MHáK MARTIN A
AA33 7. kolo 13.-14.4.2024 TJ Start Nové Zámky A HK Topoľčany
AA34 7. kolo 13.-14.4.2024 HK KOUPELY BOJNICE MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A
AA35 7. kolo 13.-14.4.2024 Piešťany HKM Šála
AA36 8. kolo 20.-21.4.2024 ***volno*** Piešťany xxx
AA37 8. kolo 20.-21.4.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A HKM Šál
AA38 8. kolo 20.-21.4.2024 HK Topoľčany HK KOUPELY BOJNICE
AA39 8. kolo 20.-21.4.2024 MHáK MARTIN A TJ Start Nové Zámky A
AA40 8. kolo 20.-21.4.2024 Legends Šál SMF HK ŽILINA
AA41 9. kolo 27.-28.4.2024 SMF HK ŽILINA ***volno*** xxx
AA42 9. kolo 27.-28.4.2024 TJ Start Nové Zámky A Legends Šála
AA43 9. kolo 27.-28.4.2024 HK KOUPELY BOJNICE MHáK MARTIN A
AA44 9. kolo 27.-28.4.2024 HK Topoľčany HKM Šál
AA45 9. kolo 27.-28.4.2024 Piešťany MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A

skupina 6. – 12.místo – \“o pohár predsedu TN a ZA kraje\“

čj. záp. Kolo Datum Domácí Hosté vysledek
AB1 1. kolo 27.-28.1.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B ***volno*** xxx
AB2 1. kolo 27.-28.1.2024 TJ Start Nové Zámky B HC Sporta Hlohovec A 35:13
AB3 1. kolo 27.-28.1.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO HBC Trnava
AB4 1. kolo 27.-28.1.2024 ŠK DAC D.Středa THA MARTIN 23:24
AB5 1. kolo 27.-28.1.2024 MHáK MARTIN B Cífer 38:29
AB6 2. kolo 10.-11.2.2024 ***volno*** Cífer xxx
AB7 2. kolo 10.-11.2.2024 THA MARTIN MHáK MARTIN B 29:26
AB8 2. kolo 10.-11.2.2024 HBC Trnava ŠK DAC D.Středa 22:19
AB9 2. kolo 10.-11.2.2024 HC Sporta Hlohovec A MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 11:39
AB10 2. kolo 10.-11.2.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B TJ Start Nové Zámky B 39:21
AB11 3. kolo 17.-18.2.2024 TJ Start Nové Zámky B ***volno*** xxx
AB12 3. kolo 17.-18.2.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B 24:29
AB13 3. kolo 17.-18.2.2024 HC Sporta Hlohovec A ŠK DAC D.Středa 15:24
AB14 3. kolo 17.-18.2.2024 MHáK MARTIN B HBC Trnava
AB15 3. kolo 17.-18.2.2024 Cífer THA MARTIN 23:40
AB16 4. kolo 2.-3.3.2024 ***volno*** THA MARTIN xxx
AB17 4. kolo 2.-3.3.2024 Cífer HBC Trnava
AB18 4. kolo 2.-3.3.2024 HC Sporta Hlohovec A MHáK MARTIN B
AB19 4. kolo 2.-3.3.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B ŠK DAC D.Středa
AB20 4. kolo 2.-3.3.2024 TJ Start Nové Zámky B MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
AB21 5. kolo 9.-10.3.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO ***volno*** xxx
AB22 5. kolo 9.-10.3.2024 TJ Start Nové Zámky B ŠK DAC D.Středa
AB23 5. kolo 9.-10.3.2024 MHáK MARTIN B MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B 28:36
AB24 5. kolo 9.-10.3.2024 HC Sporta Hlohovec A Cífer
AB25 5. kolo 9.-10.3.2024 THA MARTIN HBC Trnava
AB26 6. kolo 23.-24.3.2024 ***volno*** HBC Trnava xxx
AB27 6. kolo 23.-24.3.2024 HC Sporta Hlohovec A THA MARTIN
AB28 6. kolo 23.-24.3.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B Cífer
AB29 6. kolo 23.-24.3.2024 TJ Start Nové Zámky B MHáK MARTIN B
AB30 6. kolo 23.-24.3.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO ŠK DAC D.Středa 34:19
AB31 7. kolo 13.-14.4.2024 ŠK DAC D.Středa ***volno*** xxx
AB32 7. kolo 13.-14.4.2024 MHáK MARTIN B MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
AB33 7. kolo 13.-14.4.2024 Cífer TJ Start Nové Zámky B
AB34 7. kolo 13.-14.4.2024 THA MARTIN MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B
AB35 7. kolo 13.-14.4.2024 HBC Trnava HC Sporta Hlohovec A
AB36 8. kolo 20.-21.4.2024 ***volno*** HC Sporta Hlohovec A xxx
AB37 8. kolo 20.-21.4.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B HBC Trnava
AB38 8. kolo 20.-21.4.2024 TJ Start Nové Zámky B THA MARTIN
AB39 8. kolo 20.-21.4.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO Cífer
AB40 8. kolo 20.-21.4.2024 ŠK DAC D.Středa MHáK MARTIN B
AB41 9. kolo 27.-28.4.2024 MHáK MARTIN B ***volno*** xxx
AB42 9. kolo 27.-28.4.2024 ŠK DAC D.Středa Cífer
AB43 9. kolo 27.-28.4.2024 THA MARTIN MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
AB44 9. kolo 27.-28.4.2024 HBC Trnava TJ Start Nové Zámky B
AB45 9. kolo 27.-28.4.2024 HC Sporta Hlohovec A MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE B