Výsledky ml.žiaci

 

ML.žáci

Rozpis zápasů v sezóně – 2023/2024

1. kolo (16. 9. 2023) výsledky
domácí hosté
1 MLZ TJ Sokol Cifer volno xxxx
2 MLZ HC Sportacademy N. Zámky A 9:33
2A MLZ HC Sportacademy N. Zámky B 18:21
3 MLZ MHK Piešťany A – výměna prostř. HK Agro Topoľčany A 25:17
3A MLZ MHK Piešťany B HK Agro Topoľčany B 7:45
3B MLZ MHK Piešťany A HK Agro Topoľčany B 27:23
3C MLZ MHK Piešťany B HK Agro Topoľčany A 1:41
4 MLZ ŠK DAC Dun.Středa HKM Šál 18:14
5 MLZ HBC Trnava Legends Sala 12:31
2. kolo (23. 9. 2023)
domácí hosté
6 MLZ volno Legends Sala xxxx
7 MLZ HKM Šál HBC Trnava 18:8
8 MLZ HK Agro Topoľčany A ŠK DAC Dun.Středa 24:14
8A MLZ HK Agro Topoľčany B ŠK DAC Dun.Středa 18:19
9 MLZ N. Zámky A MHK Piešťany A 25:19
9A MLZ N. Zámky B MHK Piešťany B 27:8
9B MLZ N. Zámky A MHK Piešťany B 50:4
9C MLZ N. Zámky B MHK Piešťany A 16:26
10 MLZ TJ Sokol Cifer HC Sportacademy 27:10
3. kolo (30. 9. 2023)
domácí hosté
11 MLZ HC Sportacademy volno xxxx
12 MLZ MHK Piešťany A TJ Sokol Cifer 27:31
12 MLZ MHK Piešťany B TJ Sokol Cifer 5:38
13 MLZ ŠK DAC Dun.Středa N. Zámky A 18:16
13A MLZ ŠK DAC Dun.Středa N. Zámky B 20:12
14 MLZ HBC Trnava HK Agro Topoľčany A 3:14
14A MLZ HBC Trnava HK Agro Topoľčany B 5:20
15 MLZ Legends Sala HKM Šál 26:21
1.sraz TT kraj 7.10.2023
4. kolo (14. 10. 2023)
domácí hosté
16 MLZ volno HKM Šál xxxx
17 MLZ HK Agro Topoľčany A Legends Sala 23:23
17A MLZ HK Agro Topoľčany B Legends Sala 21:26
18 MLZ N. Zámky A HBC Trnava 54:7
18A MLZ N. Zámky B HBC Trnava 18:7
19 MLZ TJ Sokol Cifer ŠK DAC Dun.Středa 21:10
20 MLZ HC Sportacademy MHK Piešťany A 13:31
20A MLZ HC Sportacademy MHK Piešťany B 36:4
5. kolo (21. 10. 2023)
domácí hosté
22 MLZ MHK Piešťany A MHK Piešťany B 31:11
23 MLZ ŠK DAC Dun.Středa HC Sportacademy 14:11
24 MLZ HBC Trnava TJ Sokol Cifer 6:32
25 MLZ Legends Sala N. Zámky A 22:30
25A MLZ Legends Sala N. Zámky B 31:24
26 MLZ HKM Šál HK Agro Topoľčany A 14:23
26A MLZ HKM Šál HK Agro Topoľčany B 20:22
6. kolo (28. 10. 2023)
domácí hosté
27 MLZ HK Agro Topolča A HK Agro Topoľčany A 22:23
28 MLZ N. Zámky A HKM Šál 33:15
28A MLZ N. Zámky B HKM Šál 24:22
29 MLZ TJ Sokol Cifer Legends Sala 25:15
30 MLZ HC Sportacademy HBC Trnava
31 MLZ MHK Piešťany A ŠK DAC Dun.Středa 47:25
31A MLZ MHK Piešťany B ŠK DAC Dun.Středa 5:35
2.sraz TT kraj 4.11.2023
7. kolo (11. 11. 2023)
domácí hosté
32 MLZ ŠK DAC Dun.Středa volno xxxx
33 MLZ HBC Trnava MHK Piešťany A 15:25
33A MLZ HBC Trnava MHK Piešťany B 17:5
34 MLZ Legends Sala HC Sportacademy 22:24
35 MLZ HKM Šál TJ Sokol Cifer
36 MLZ HK Agro Topoľčany A N. Zámky A 13:30
36A MLZ HK Agro Topoľčany B N. Zámky B 21:21
36B MLZ HK Agro Topoľčany A N. Zámky B 20:15
36C MLZ HK Agro Topoľčany B N. Zámky A 13:27
8. kolo (18. 11. 2023)
domácí hosté
37 MLZ N.Zámky A N. Zámky B 15:8
38 MLZ TJ Sokol Cifer HK Agro Topoľčany A 22:10
38A MLZ TJ Sokol Cifer HK Agro Topoľčany B 23:18
39 MLZ HC Sportacademy HKM Šál 22:21
40 MLZ MHK Piešťany A Legends Sala 41:25
40A MLZ MHK Piešťany B Legends Sala 12:32
41 MLZ ŠK DAC Dun.Středa HBC Trnava 26:8
9. kolo (25. 11. 2023)
domácí hosté
42 MLZ HBC Trnava volno xxxx
43 MLZ Legends Sala ŠK DAC Dun.Středa 16:17
44 MLZ HKM Šál MHK Piešťany A 16:31
44A MLZ HKM Šál MHK Piešťany B 30:4
45 MLZ HK Agro Topoľčany A HC Sportacademy 24:11
45A MLZ HK Agro Topoľčany B HC Sportacademy 19:19
46 MLZ N. Zámky A TJ Sokol Cifer 10:0
46A MLZ N. Zámky B TJ Sokol Cifer 10:0
3.sraz TT kraj 2.12.2023
zapas TT kraj – BA kraj-NR kraj 9.12.2023

 

Jaro 2024 – společná soutěž TT a TN a ZA krajů

skupina 1-5 – „o pohár predsedu TT kraje“

čj. záp. Kolo Datum Domácí Hosté výsledek
BA1 1. kolo 27.-28.1.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A ***volno*** xxx
BA2 1. kolo 27.-28.1.2024 Piešťany A HK Topoľčany A 29:24
BA3 1. kolo 27.-28.1.2024 ***volno*** ***volno*** xxx
BA4 1. kolo 27.-28.1.2024 Piešťany A HK Topoľčany B 26:25
BA5 1. kolo 27.-28.1.2024 ***volno*** ***volno*** xxx
BA6 1. kolo 27.-28.1.2024 MHáK MARTIN A HKM Šál
BA7 1. kolo 27.-28.1.2024 Legends Šál HK KOUPELY BOJNICE
BA8 1. kolo 27.-28.1.2024 SMF HK ŽILINA TJ Start Nové Zámky A 29:19
BA9 2. kolo 10.-11.2.2024 ***volno*** TJ Start Nové Zámky A
BA10 2. kolo 10.-11.2.2024 HK KOUPELY BOJNICE SMF HK ŽILINA 24:26
BA11 2. kolo 10.-11.2.2024 HKM Šál Legends Šál 20:25
BA12 2. kolo 10.-11.2.2024 Piešťany A MHáK MARTIN A 33:15
BA13 2. kolo 10.-11.2.2024 ***volno*** ***volno*** xxx
BA14 2. kolo 10.-11.2.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A HK Topoľčany A 26:16
BA15 2. kolo 10.-11.2.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A HK Topoľčany B 27:19
BA16 3. kolo 17.-18.2.2024 HK Topoľčany A ***volno*** xxx
BA17 3. kolo 17.-18.2.2024 HK Topoľčany B ***volno*** xxx
BA18 3. kolo 17.-18.2.2024 MHáK MARTIN A MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A
BA19 3. kolo 17.-18.2.2024 Legends Šál Piešťany A 25:35
BA20 3. kolo 17.-18.2.2024 ***volno*** ***volno*** xxx
BA21 3. kolo 17.-18.2.2024 SMF HK ŽILINA HKM Šál 32:6
BA22 3. kolo 17.-18.2.2024 TJ Start Nové Zámky A HK KOUPELY BOJNICE 41:19
BA23 4. kolo 2.-3.3.2024 ***volno*** HK KOUPELY BOJNICE xxx
BA24 4. kolo 2.-3.3.2024 HKM Šál TJ Start Nové Zámky A
BA25 4. kolo 2.-3.3.2024 Piešťany A SMF HK ŽILINA
BA26 4. kolo 2.-3.3.2024 ***volno*** ***volno***
BA27 4. kolo 2.-3.3.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A Legends Šál
BA28 4. kolo 2.-3.3.2024 HK Topoľčany A MHáK MARTIN A
BA29 4. kolo 2.-3.3.2024 HK Topoľčany B MHáK MARTIN A
BA30 5. kolo 9.-10.3.2024 MHáK MARTIN A ***volno***
BA31 5. kolo 9.-10.3.2024 Legends Šál HK Topoľčany A
BA32 5. kolo 9.-10.3.2024 Legends Šál HK Topoľčany B
BA33 5. kolo 9.-10.3.2024 SMF HK ŽILINA MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A
BA34 5. kolo 9.-10.3.2024 Piešťany A TJ Start Nové Zámky A
BA35 5. kolo 9.-10.3.2024 ***volno*** ***volno***
BA36 5. kolo 9.-10.3.2024 HK KOUPELY BOJNICE HKM Šál
BA37 6. kolo 23.-24.3.2024 ***volno*** HKM Šál
BA38 6. kolo 23.-24.3.2024 Piešťany A HK KOUPELY BOJNICE
BA39 6. kolo 23.-24.3.2024 ***volno*** ***volno***
BA40 6. kolo 23.-24.3.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A TJ Start Nové Zámky A 22:25
BA41 6. kolo 23.-24.3.2024 HK Topoľčany A SMF HK ŽILINA
BA42 6. kolo 23.-24.3.2024 HK Topoľčany B SMF HK ŽILINA
BA43 6. kolo 23.-24.3.2024 MHáK MARTIN A Legends Šál
BA44 7. kolo 13.-14.4.2024 Legends Šál ***volno***
BA45 7. kolo 13.-14.4.2024 SMF HK ŽILINA MHáK MARTIN A
BA46 7. kolo 13.-14.4.2024 TJ Start Nové Zámky A HK Topoľčany A
BA47 7. kolo 13.-14.4.2024 TJ Start Nové Zámky A HK Topoľčany B
BA48 7. kolo 13.-14.4.2024 HK KOUPELY BOJNICE MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A
BA49 7. kolo 13.-14.4.2024 Piešťany A HKM Šál
BA50 7. kolo 13.-14.4.2024 ***volno*** ***volno***
BA51 8. kolo 20.-21.4.2024 ***volno*** Piešťany A
BA52 8. kolo 20.-21.4.2024 ***volno*** Piešťany B
BA53 8. kolo 20.-21.4.2024 MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A HKM Šál
BA54 8. kolo 20.-21.4.2024 HK Topoľčany A HK KOUPELY BOJNICE
BA55 8. kolo 20.-21.4.2024 HK Topoľčany B HK KOUPELY BOJNICE
BA56 8. kolo 20.-21.4.2024 MHáK MARTIN A TJ Start Nové Zámky A
BA57 8. kolo 20.-21.4.2024 Legends Šál SMF HK ŽILINA
BA58 9. kolo 27.-28.4.2024 SMF HK ŽILINA ***volno***
BA59 9. kolo 27.-28.4.2024 TJ Start Nové Zámky A Legends Šál
BA60 9. kolo 27.-28.4.2024 HK KOUPELY BOJNICE MHáK MARTIN A
BA61 9. kolo 27.-28.4.2024 HK Topoľčany A HKM Šál
BA62 9. kolo 27.-28.4.2024 HK Topoľčany B HKM Šál
BA63 9. kolo 27.-28.4.2024 Piešťany A MŠK POVAŽSKÁ BYSTŘICE A
BA64 9. kolo 27.-28.4.2024 ***volno*** ***volno***

skupina 1-5 – „o pohár predsedu TT kraje“

čj. záp. Kolo Datum Domácí Hosté výsledek
BB1 1. kolo 27.-28.1.2024 MŠK POV.BYSTRICE B Piešťany B 15:11
BB2 1. kolo 27.-28.1.2024 TJ Start Nové Zámky B HC Sporta Hlohovec A 12:21
BB3 1. kolo 27.-28.1.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO HBC Trnava A
BB4 1. kolo 27.-28.1.2024 ŠK DAC D.Středa THA MARTIN 33:12
BB5 1. kolo 27.-28.1.2024 MHáK MARTIN B Cífer 14:23
BB6 2. kolo 10.-11.2.2024 Cífer Piešťany B 27:3
BB7 2. kolo 10.-11.2.2024 THA MARTIN MHáK MARTIN B 20:28
BB8 2. kolo 10.-11.2.2024 HBC Trnava A ŠK DAC D.Středa 10:20
BB9 2. kolo 10.-11.2.2024 HC Sporta Hlohovec A MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 25:26
BB10 2. kolo 10.-11.2.2024 MŠK POV.BYSTRICE B TJ Start Nové Zámky B 6:38
BB11 3. kolo 17.-18.2.2024 Piešťany B TJ Start Nové Zámky B
BB12 3. kolo 17.-18.2.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO MŠK POV. BYSTRICE B 38:14
BB13 3. kolo 17.-18.2.2024 HC Sporta Hlohovec A ŠK DAC D.Středa 16:14
BB14 3. kolo 17.-18.2.2024 MHáK MARTIN B HBC Trnava A
BB15 3. kolo 17.-18.2.2024 Cífer THA MARTIN 23:10
BB16 4. kolo 2.-3.3.2024 Piešťany B THA MARTIN
BB17 4. kolo 2.-3.3.2024 Cífer HBC Trnava A
BB18 4. kolo 2.-3.3.2024 HC Sporta Hlohovec A MHáK MARTIN B
BB19 4. kolo 2.-3.3.2024 MŠK POV.BYSTRICE B ŠK DAC D.Středa
BB20 4. kolo 2.-3.3.2024 TJ Start Nové Zámky B MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
BB21 5. kolo 9.-10.3.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO Piešťany B
BB22 5. kolo 9.-10.3.2024 TJ Start Nové Zámky B ŠK DAC D.Středa
BB23 5. kolo 9.-10.3.2024 MHáK MARTIN B MŠK POV. BYSTRICE B
BB24 5. kolo 9.-10.3.2024 HC Sporta Hlohovec A Cífer
BB25 5. kolo 9.-10.3.2024 THA MARTIN HBC Trnava A
BB26 6. kolo 23.-24.3.2024 Piešťany B HBC Trnava A
BB27 6. kolo 23.-24.3.2024 HC Sporta Hlohovec A THA MARTIN
BB28 6. kolo 23.-24.3.2024 MŠK POV.BYSTRICE B Cífer
BB29 6. kolo 23.-24.3.2024 TJ Start Nové Zámky B MHáK MARTIN B
BB30 6. kolo 23.-24.3.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO ŠK DAC D.Středa
BB31 7. kolo 13.-14.4.2024 ŠK DAC D.Středa Piešťany B
BB32 7. kolo 13.-14.4.2024 MHáK MARTIN B MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
BB33 7. kolo 13.-14.4.2024 Cífer TJ Start Nové Zámky B
BB34 7. kolo 13.-14.4.2024 THA MARTIN MŠK POV. BYSTRICE B
BB35 7. kolo 13.-14.4.2024 HBC Trnava A HC Sporta Hlohovec A
BB36 8. kolo 20.-21.4.2024 Piešťany B HC Sporta Hlohovec A
BB37 8. kolo 20.-21.4.2024 MŠK POV.BYSTRICE B HBC Trnava A
BB38 8. kolo 20.-21.4.2024 TJ Start Nové Zámky B THA MARTIN
BB39 8. kolo 20.-21.4.2024 MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO Cífer
BB40 8. kolo 20.-21.4.2024 ŠK DAC D.Středa MHáK MARTIN B
BB41 9. kolo 27.-28.4.2024 MHáK MARTIN B Piešťany B 9:13
BB42 9. kolo 27.-28.4.2024 ŠK DAC D.Středa Cífer
BB43 9. kolo 27.-28.4.2024 THA MARTIN MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
BB44 9. kolo 27.-28.4.2024 HBC Trnava A TJ Start Nové Zámky B
BB45 9. kolo 27.-28.4.2024 HC Sporta Hlohovec A MŠK POV. BYSTRICE B